Aktuality

 

LISTOPAD

Fotografování dětí MŠ  Žižkova 268 - úterý 5. listopadu

V úterý 5. listopadu proběhne v Mateřské škole Žižkova 268 fotografování dětí na téma "Vánoce". Oblečení mohou  mít děti na sobě nebo připravené v tašce. Fotografovat se budou všechny děti v dopoledních hodinách.

Výlet dětí do partnerské MŠ ve Voigtsdorfu - pátek 22. listopadu

V pátek 22. listopadu pojedou předškolní děti z MŠ Žižkova do Voigtsdorfu navštívit své německé kamarády. Pro děti je připraven program s vánoční tématikou a stravování po celou dobu pobytu. S sebou vezeme kamarádům vánoční dárky, které jsme s dětmi připravily.

Rozsvěcení vánočního stromečku v Meziboří - pátek 29. listopadu

Opět je tu konec roku a s ním přichází vánoční čas. Společně s dětmi z mateřské školy rozsvítíme vánoční stromeček před Městským úřadem v Meziboří a zapíváme si vánoční koledy. Srdečně zveme všechny rodiče a děti.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

RSS kanál

Syndikovat obsah