Aktuality

 

Říjen

Země, voda, vzduch - čtvrtek 12. 10. 2017

Ve čtvrtek 12. října půjdou děti na pohádku Země, voda, vzduch, která se bude hrát v kině Meziboří od 10:00 hodin.

Podzimní tvořivá dílna - čtvrtek 19. 10. 2017

Srdečně zveme všechny děti a rodiče do podzimní dílny, která se uskuteční v obou mateřských školách ve čtvrtek 19. října od 16:00 hodin. Tentokrát si z dýní vyrobíme sovy a také nás čeká program s moudrou sovou. Rodiče žádáme, aby si sebou přinesly jednu větší dýni a několik malých dýní. Těšíme se na Vás.

Cepík - projekt o zdravém životním stylu

Mateřská škola se zapojila do projektu "Cepík", který je zaměřen na zdravý životní styl dětí předškolního věku. Jedná se o celoroční projekt, který se zabývá zdravou výživou, pitným režimem a pohybovými aktivitami dětí. V úterý 24. října se uskuteční první část projektu nazvaná "Jídlo jako duha"

Kamarádská škola - spolupráce se základní školou

Základní škola Meziboří připravila pro předškoláky mateřské školy projekt Kamarádská škola, jehož cílem je usnadnit dětem přechod z mateřské školy do základní školy a přirozeně je seznámit s prostředím. V pondělí 30. 10. 2017 od 10:00 hodin je pro děti z obou mateřských škol připraven ve třídách základní školy program s tématem halloweenu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

   


 

 

 

RSS kanál

Syndikovat obsah