Aktuality

 

Květen

Slet čarodějnic - sobota 28. 4. 2018 od 14:30 hodin

Srdečně zveme všechny děti a rodiče na Slet čarodějnic, který se koná v sobotu 28. 4. 2018 od 14:30 hodin na školní zahradě MŠ Žižkova 268. Pro děti jsou připraveny různé soutěže z oboru čarodějnictví a kouzel. Po skončení se vydáme na průvod městem, který zakončíme před Městským úřadem. Těšíme se na všechny čarodějnice.

Cirkus Cepík - středa 2. 5. 2018

V rámci projektu Cepík proběhne 3. díl, s názvem "Cirkus Cepík - aktivní pohybové dopoledne". Děti budou zapojeny do divadelního představení formou pohybových her. Tento díl je zaměřený na pohyb a sportování, jako zdravý životní styl.

MŠ Žižkova - 8:00 hodin

MŠ Mírová - 9:30 hodin

Vstupné - 40,- Kč


Grafomotorický kurz

čtvrtek   3. 5. - 5. lekce

čtvrtek 10. 5. - 6. lekce

čtvrtek 17. 5. - 7. lekce

čtvrtek 24. 5. - 8. lekce

čtvrtek 31. 5. - 9. lekce

Výlet na Červený Hrádek v Chomutově - středa 9. 5. 2018

Ve středu 9. 5. pojedou děti z obou mateřských škol na Červený Hrádek v Chomutově, kde je pro děti připravena pohádka "Princ Bajaja". Po skončení pohádky v druhé části programu si děti vyzkoušejí být princeznou a princem, dále je pro děti připravena přehlídka řemesel, kde si také vyzkouší například umlít obilí, rozlámat a vyčesat len, vykřesat jiskru, vyprat prádlo, zkusit přilby a zbraně.

MŠ Žižkova - 2. a 3. třída

MŠ Mírová - 2. třída

Odjezd z MŠ - 9:15 hodin

Příjezd k MŠ - 14:00 hodin

Cena výletu: 250,- Kč (autobus, vstupné, rolnička)

Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže - pondělí 14. 5. 2018

V pondělí 14. května od 9:30 hodin proběhne v kině Meziboří slavnostní vyhlášení výtvarné souteže na téma pohádky, do které se opět mateřská škola zapojila. Po vyhlášení je pro děti připravena pohádka "Pohádka o strašidelném nádraží". Vstupné 40,- Kč.

Fotografování dětí - pátek 18. 5. 2018

V pátek 18. května se budou děti fotografovat - společná třídní fotografie, cena  za 1 ks - cca 25,- Kč.

Fotbalová show - úterý  22. 5. 2018

V dopoledních hodinách je pro děti z mateřských škol připravená akce pořádaná fotbalovým svazem Meziboří, které se děti aktivně zúčastní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

   


 

 

 

RSS kanál

Syndikovat obsah