Aktuality

Omezený provoz Mateřské školy Meziboří od 1. 9. - 30. 9. 2022

Vážení rodiče,

dovoluji  si   Vám   oznámit,  že   nebylo  možné  z mnoha  důvodů  bohužel  dokončit  rozsáhlou rekonstrukci školní jídelny v Mateřské škole Mírová 224 po dobu uzavření v době letních prázdnin (červenec a srpen).  Původní termín rekonstrukce školní jídelny k 30. srpnu 2022 se tak přesouvá na 30. září 2022.

Na  základě  těchto  skutečností  bude  zajištěn  náhradní  provoz  v měsíci  září v Mateřské škole Žižkova 268.  Naší  snahou  bude  zajistit především  umístění  dětí pro všechny pracující rodiče z obou mateřských škol.

Přesto  ale  budeme  muset  učinit  některá  opatření  v omezení docházky dětí do mateřské školy  od 1. 9. - 30. 9. 2022. Více  informací  o  docházce  dětí  na  základě  určených  kritérií získáte na webových stránkách školy v oddíle Zápis do MŠ - "Omezený provoz v září 2022".

Lenka Englická zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

RSS kanál

Syndikovat obsah